top of page
NAPRAWA
SILNIKÓW
NAPRAWA SKRZYŃ
AUTOMATYCZNYCH
CZĘŚCI
STACJA KONTROLI POJAZDÓW

P.H.U. SILVER - AUTA USA

Serwis samochodowy „Silver” powstał w 1991 roku jako kontynuacja tradycji rodzinnych i na chwilę obecną jest jedną z największych na południu Polski, stacją obsługi samochodów amerykańskich.

 

W pierwszych latach był to niewielki zakład samochodowy, mieszczący 2 stanowiska pracy i kilka narzędzi. Od 1999 roku firma "Silver" ma dużą i nowoczesną lokalizację przy trasie DK1. 
W 2013 roku została uruchomiona Stacja Kontroli Pojazdów, wykonująca przeglądy rejestracyjne pojazdów do 3,5 tony.
Posiadamy najnowocześniejsze technologie i urządzenia, które są niezbędne do prawidłowego zdiagnozowania najtrudniejszego problemu. Wysoce wykwalifikowani pracownicy firmy „Silver” zostali wyszkoleni na profesjonalnych specjalistów w branży samochodów amerykańskich, aut w wersjach amerykańskich,europejskich oraz samochodów marki Volvo.

 

Naszym klientom oferujemy szeroki zakres, profesjonalnie wykonywanych usług serwisowych.

 

W naszym serwisie, oprócz podstawowych napraw mechanicznych, przeprowadzamy naprawy silników amerykańskich oraz automatycznych skrzyń biegów,kompleksową obsługę silników i wszystkich podzespołów aut europejskich. Na główne naprawy silników i skrzyń biegów przyznajemy od 6 do 12 miesięcy gwarancji bez limitu km.
Dzięki nowoczesnej linii diagnostycznej oraz urządzeniom z wykorzystaniem laserowej technologii 3D, pozwalającym na niezwykłą precyzję ustawienia kątów, przeprowadzamy pomiar oraz regulację zbieżności i geometrii kół.

 

Oferujemy komputerową diagnostykę silników, skrzyń biegów, układów hamulcowych ABS i Airbag. Kompleksowo wykonujemy usługi blacharsko-lakiernicze. 

 

Świadczymy usługi w zakresie montażu instalacji gazowych wszystkich typów. Na montowane systemy wystawiamy homologację, toteż samochody wzbogacone przez nas o instalację gazową są dopuszczone do ruchu automatycznie.

 

Prowadzimy sprzedaż detaliczną oryginalnych oraz wysokiej jakości zamiennych części do samochodów amerykańskich, europejskich i japońskich. Realizujemy również zamówienia na części do zabytkowych pojazdów. 

 

Od kilku lat zajmujemy się importem luksusowych samochodów amerykańskich z USA na zamówienie klienta.

 

Serwisujemy auta następujących marek: Alfa Romeo, Audi, BMW, Chevrolet, Citroen, Chrysler, Dacia, Daewoo,Dodge, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Jaguar, Jeep, Kia, Lancia, Land Rover, Lexus, Mazda, Mercedes, Mini, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Rover, Saab, Seat, Skoda, Subaru, Suzuki, Toyota, Volkswagen, Volvo.

 

Serwis Aut Amerykańskich i Europejskich w Częstochowie posiada wieloletnie doświadczenia, gdzie niezawodność i najwyższej jakości wykonywane usług są gwarantowane.

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego - realna odpowiedź na realne potrzeby
Dywersyfikacja działalności P.H.U. "Silver" Jerzy Zając poprzez uruchomienie stacji kontroli pojazdów.
Przedsiębiorstwo Handlowo-usługowe "Silver" Jerzy Zając
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.
Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl
Wartość projektu 284 260 PLN, wartość dofinansowana 139 800 PLN.

bottom of page